logo tik toka mobilne spawanie facebook, spawanie z dojazdem do klienta
  1. pl
  2. de
logo facebooka mobilne spawanie facebook, spawanie z dojazdem do klienta

Borysławice Zamkowe 23, 62-640 Grzegorzew, e-mail: kontakt@mobilny-spawacz.pl, tel. 697-780-452

logo spawanie mobilne

SPAWANIE MOBILNE Z DOJAZDEM DO KLIENTA.

Naszym znakiem firmowym są mobilne usługi z dojazdem do klienta - czyli spawanie mobilne. Ceniąc komfort naszych klientów wyszliśmy naprzeciw ich wymaganiom. By ograniczyć czas dojazdu do naszego warsztatu stworzyliśmy mobilny warsztat. Auto dostawcze marki Volkswagen zostało wypełnione po brzegi niezbędnymi urządzeniami oraz narzędziami, tak aby usługa wykonywana w terenie przebiegała sprawnie i fachowo.

Jako firma świadcząca usługi spawania mobilnego i spawania z dojazdem do klienta, dysponujemy nowoczesnym sprzętem.

W ramach usług spawania mobilnego dysponujemy profesjonalnym sprzętem:

- Spawarkami Kamppi, Sherman oraz Magnum

- Palnikami do cięcia i grzania blach (do 40 mm) acetylen-tlen, propan-tlen  

- Szlifierki kątowe fi125, fi230 marki BOSCH

- Wiertarki, wkrętarki Metabo/BOSCH

- Frezarki trzpieniowej BOSCH

- Kable zasilające 230W 400W w każdej możliwej redukcji 

- Mobilny Stół warsztatowy z imadłem

 

Naprawa koparek, łyżek czy maszyn zamontowanych w halach jest zdecydowanie prostsza, tańsza i szybsza bez dojazdów do naszego warsztatu stacjonarnego. Podczas prac rozbiórkowych, transportu towarów może dojść do awarii sprzętu, a wtedy liczy się czas.

Jesteśmy dostępni 24h/7. Mobilne usługi świadczymy na terenie całego kraju m.in. Gdańsk, Warszawa, Lublin, Kraków, Poznań, Zielona Góra. 

 

Nawiązujemy stałą współpracę z firmami rozbiórkowymi, betoniarniami i firmami transportowymi. 

Galeria zdjęć spawania mobilnego, spawanie z dojazdem do klienta.

Galeria zdjęć spawania mobilnego to zbiór zdjęć przedstawiających różne rodzaje spawania wykonywanego w terenie,  przy naprawach sprzętu budowlanego. Zdjęcia te mogą pokazywać różne techniki spawania, takie jak spawanie elektryczne, gazowe i plazmowe, a także różne rodzaje materiałów, takie jak stal, aluminium.

Czy usługa mobilnego spawania jest nowym trendem?

Kliknij już TERAZ, aby zadzwonić:

697-780-452

Usługa spawania mobilnego to nowy trend w usługach naprawczych. Nasza firma oferuje usługi spawania mobilnego na terenie całej Polski. Spawanie mobilne to szybka i skuteczna metoda naprawy zepsutych lub uszkodzonych elementów i konstrukcji. Nasza usługa obejmuje wszelkiego rodzaju naprawy sprzętu budowlanego, takiego jak konstrukcje stalowe, kratownice, maszyny, pojazdy i inne. Dzięki naszym specjalistom, którzy są wysokiej klasy specjalistami w swojej dziedzinie, oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Usługa spawania mobilnego jest bardzo korzystna dla firm. Po pierwsze, jest to szybka i skuteczna metoda naprawy uszkodzonych elementów, co pozwala firmom uniknąć kosztów i czasu związanych z demontażem, transportem i montażem. Po drugie, spawanie mobilne pozwala firmom uniknąć kosztów związanych z wynajmem miejsca do spawania lub kupnem sprzętu spawalniczego. Po trzecie, dzięki usłudze spawania mobilnego, firmy mogą zapobiec ponownemu uszkodzeniu uszkodzonego elementu. Co więcej, oferujemy usługę 24 godziny na dobę, co pozwala firmom uniknąć opóźnień w pracy.

Stroną opiekuje się:

jarek-michalak.pl

www.mobilny-spawacz.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Adres: Borysławice Zamkowe 23, 62-640 Grzegorzew
E-mail: kontakt@mobilny-spawacz.pl
Tel. 697-780-452
NIP: 
 6662120999
REGON: 381290528